Opaski na Uda

Nasze rewelacyjne opaski na uda Cordonelle już od 5 lat pomagają tysiącom kobiet borykającym się z problemem obcierania ud latem. Chcesz ponownie nosić sukienki i spódniczki latem? wybierz opaski Cordonelle. Nasze opaski przeciw otarciom ud są stworzone właśnie dla Ciebie. Opaski wyprodukowane są z najwyższej jakość materiałów. Dzięki podwójnym paskom silikonu na górnym i dolnym krańcu opaska utrzymuje się na swoim miejscu, nie przesuwa się a także nie odparza skóry. Więc jeśli chcesz czuć się komfortowo i dyskretnie rozwiązać swój problem opaski na uda marki Cordonelle są właśnie dla Ciebie.
Opaski samonośne Cordonelle są w pełni wyprodukowane w Polsce, użyty silikon ma wszelkie certyfikaty gwarantujące bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Cena za parę. 
Od wielu lat oferujemy najszerszy w Polsce wybór rodzajów opasek, tak gładkich jak i koronkowych w bardzo szerokiej rozmiarówce. Co sezon staramy się rozwijać nasz produkt w oparciu o Wasze uwagi, wprowadzając nowości jak opaski prawdziwie satynowe czy też falujący wzór silikonu. 
Przed zakupem zobacz film jak dobrać właściwy rozmiar naszych opasek - https://www.youtube.com/embed/Y0FLznCQDCo
Opaski na uda Cordonelle od Beli.pl

Aktywne filtry

close Koszyk

Utwórz konto

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło