Rajstopy ciążowe

Rajstopy ciążowe

Rajstopy to niezbędne i podstawowe ubranie w szafie kobiety w ciąży, ponieważ są łatwe w zakładaniu i równocześnie super wygodne.

Codzienny komfort rozpoczyna się od rajstop najwyższej jakości. W Beli, rozumiemy, że nowoczesna kobieta spędza większość czasu zajęta codziennymi sprawami, dlatego oferujemy Państwu tylko specjalnie wybrane produkty najwyzszej jakości. Nasze rajstopy ciążowe tworzone ze splotów dzianin specjalnie stworzonych, aby zapewnić komfort w poruszaniu się, ciągle zmieniającego sie w okresie ciąży ciała.


Idealne do noszenia również po ciaży!

Przejrzyj naszą kolekcję i wybierz parę idealną dla siebie!

Sortowanie:
Pokaż:
Pokaż: Lista Siatka
Fiore Mama 100 den
   
Fiore Mama 100 den to gładkie rajstopy ciążowe o grubości 100 den. Wykonane z mikrofiby, dzieki czemu idealnie sprawdzą się w chłodniejsze dni. Rajstopy dopasowują się do ciała w czasie ciąży. Podtrzymują ciążowy brzuszek i odciążają kręgosłup, przynosząc ulgę i dając stabilizację. Model ma niewidocznie wzpocnioną część palcową i bawełniany klin. Rajstopy szyte płaskim szwem. ..
23,47 PLN24,70 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Fiore MAMA 20 den
         
Fiore Mama 20 den to gładkie rajstopy ciążowe o grubości 20 den.  Rajstopy dopasowują się do brzuszka  i podtrzymują go, odciążają kręgosłup, przynosząc ulgę i dając stabilizację. Model ma niewidocznie wzmocnioną część palcową i bawełniany klin. Rajstopy szyte płaskim szwem. Wykonane w technologii Silver Fresh, która powoduje że skóra pozostaje sucha i świeża, a nieprzyjemny problem rozwoju bakterii i grzybów staje się przeszłością. ..
20,09 PLN21,15 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Fiore MAMA 40 den
         
Fiore Mama 40 den to gładkie rajstopy ciążowe, które dopasowują się do ciała w czasie ciąży. Podtrzymują ciążowy brzuszek i odciążają kręgosłup, przynosząc ulgę i dając stabilizację. Model ma niewidocznie wzpocnioną część palcową i bawełniany klin. Rajstopy szyte płaskim szwem oraz wykonane w technologii Silver Fresh, która powoduje że skóra pozostaje sucha i świeża, a nieprzyjemny problem rozwoju bakterii i grzybów staje się przeszłością. ..
21,23 PLN22,35 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Funpol Mama 20 den
   
Jedwabiste rajstopy dla kobiet w ciąży o specjalnej konstrukcji w części majteczkowej.   Skład: 85% Poliamid, 15%  Elastan ..
26,56 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Funpol Mama 60 den
 
Kryjące rajstopy dla kobiet w ciąży o specjalnej konstrukcji w części majteczkowej.   Skład: 85% Poliamid, 15%  Elastan ..
28,78 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Gatta Body Protect 100 den
 
Gatta Body Protect 100 den to ciążowe, gładkie rajstopy o grubości 100 den. Wykonane z wysokiej jakości mikrofibry z dodatkiem elastycznej przędzy Lycra Soft Comfort. Dzięki swej specjalnej konstrukcji majteczkowej delikatnie podtrzymują brzuch przyszłej mamy. Dodatkowe wzmocnienie w okolicy lędźwiowej wspomaga mięśnie kręgosłupa, a półokrągły klin z przodu pozwala na stopniowe rozciąganie się części majtkowej wraz ze zwiększającym się obwodem brzucha. ..
27,68 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Gatta Body Protect 20 den
       
Gatta Body Protect 20 den to ciążowe, gładkie rajstopy o grubości 20 den. Dzięki swej specjalnej konstrukcji majteczkowej delikatnie podtrzymują brzuch przyszłej mamy. Dodatkowe wzmocnienie w okolicy lędźwiowej wspomaga mięśnie kręgosłupa, a półokrągły klin z przodu pozwala na stopniowe rozciąganie się części majtkowej wraz ze zwiększającym się obwodem brzucha. Wysoko umieszczona bezuciskowa guma zapewnia wyjątkowy komfort noszenia. ..
20,57 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Gatta Body Protect 40 den
         
Gatta Body Protect 40 den to ciążowe, gładkie rajstopy o grubości 40 den. Dzięki swej specjalnej konstrukcji majteczkowej delikatnie podtrzymują brzuch przyszłej mamy. Dodatkowe wzmocnienie w okolicy lędźwiowej wspomaga mięśnie kręgosłupa, a półokrągły klin z przodu pozwala na stopniowe rozciąganie się części majtkowej wraz ze zwiększającym się obwodem brzucha. Wysoko umieszczona bezuciskowa guma zapewnia wyjątkowy komfort noszenia. ..
24,13 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Marilyn Mama 40 den
     
Marilyn Mama 40 den to rajstopy ciążowe o grubości 40 den. Rajstopy poprawiają krążenie oraz zapobiegają zmęczeniu nóg. Wysoka część majtkowa z szerokim klinem zapobiega uciskaniu brzuszka. Rajstopy są bardzo wygodne w noszeniu. Płaski szew, bawełniany klin oraz wzmocnion część palcowa zapewnią Ci komfort użytkowania. Idealne dla kobiet w każdym okresie ciąży. ..
15,56 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Marilyn Mama 60 den
       
Marilyn Mama 60 den to rajstopy ciążowe o grubości 60 den. Poprawiają krążenie oraz zapobiegają zmęczeniu i opuchliźnie nóg. Wysoka część majtkowa z szerokim klinem zapobiega uciskaniu brzuszka. Rajstopy są bardzo wygodne w noszeniu, bardzo miękkie i przyjemne w dotyku. Płaski szew, bawełniany klin oraz wzmocnion część palcowa zapewnią Ci komfort użytkowania. ..
15,56 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Gabriella Medica Mamma 100 den
 
Gabriella Medica Mamma  to idealne rajstopy dla przyszłych mam. Specjalnie wyprofilowana górna część zapewni komfort w noszeniu. ..
24,68 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Gabriella Medica Mamma 20 den
                 
Gabriella Medica Mamma  to idealne rajstopy dla przyszłych mam. Specjalnie wyprofilowana górna część zapewni komfort w noszeniu. ..
18,88 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Gabriella Medica Mamma 40 den
             
Gabriella Medica Mamma to idealne rajstopy dla przyszłych mam. Specjalnie wyprofilowana górna część zapewni komfort w noszeniu. ..
20,67 PLN
Do listy życzeńLista życzeń