Stopki

Stopki
Sortowanie:
Pokaż:
Pokaż: Lista Siatka
Fiore Mini
   
Fiore Mini  to fantastyczne gładkie stopki. Bardzo trwałe i wygodne. Idealne nawet do bardzo wyciętych balerinek. Skład surowcowy: 91% Poliamid, 9% Elastan ..
14,82 PLN16,47 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Marilyn Stopki  B38
 
Marilyn Stopki  B38 to bezpalcowe stopki damskie . Idealne rozwiązanie do obuwia z odkrytymi palcami . Stopki wykończone są płaskimi szwami wewnątrz których umieszczono elastyczną gumkę. Gumka ta zapobiega zsuwaniu się i nie uciska stopy. Eleganckie, bawełniane, gładkie i przewiewne. Skład: 85% BAWEŁNA, 10% POLIESTER, 5% ELASTAN. ..
5,05 PLN5,61 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Veneziana Baletto
     
Veneziana Baletto to piękne, koronkowe stopki w rozmiarze uniwersalnym. Doskonale pasują do balerinek lub szpilek. Delikatna koronka będzię doskonały wykończeniem Twojego obuwia.  ..
17,36 PLN19,29 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Veneziana Beresca
     
Veneziana Beresca to piękne, ażurowe stopki z oryginalnym wykończeniem. Będą doskonałym dodatkiem do Twoich ulubionych balerinek lub szpilek.   ..
9,75 PLN10,83 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Veneziana Piedini Micro
     
Veneziana Piedini Micro to klasyczne stopki wykonane z miękkiej mikrofibry . Bardzo wygodne , z delikatnym ściągaczem , nie zsuwają się i nie elektryzują . ..
9,89 PLN10,99 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Veneziana Silicone
     
Veneziana Silicone to klasyczne stopki wykończone silikonem, dzięki któremu pozostaje na swoim miejscu i nie ściąga się w bucie. Doskonale do balerinek lub szpilek. ..
19,66 PLN21,84 PLN
Do listy życzeńLista życzeń