Rajstopy

Rajstopy
Współczesne rajstopy mogą pochwalić się ponad 50-letnią obecnością na rynku odzieżowym. Przez cały ten czas intensywnie ewoluowały i podążały za modą! Obecnie  mamy ogromny wybór różnych wzorów, kolorów i producentów tego elementu garderoby. Dlatego nosząc rajstopy możemy sprawić, że każdy nasz strój będzie wyglądał wyjątkowo i niepowtarzalnie! Nie bójmy się wybierać! Najważniejsze, żeby rajstopy spełniały odpowiednie kryteria, były eleganckie, trwałe i komfortowe. Dołożymy największych starań, żeby właśnie w naszym sklepie internetowym pojawiały się produkty największej jakości i najlepszych producentów. Szeroki wybór wzorów i kolorów pozwoli zaspokoić nawet najwybredniejszy gust. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Do dzieła!!!

 

Sortowanie:
Pokaż:
Pokaż: Lista Siatka
Brylantowe Kabaretki
   
Brylantowe kabaretki to najnowszy krzyk mody. Klasyczna kabaretka została ozdobiona około 300 najwyższej jakości kryształkami, które nadają jej niepowtarzalnego charakteru. Taki dodatek w postaci rajstop z powodzeniem zastąpi klasyczną biżuterię i sprawdzi się pod czas wielkich wyjść. Brylantowe kabaretki to model rajstop, który doda każdej kobiecie blasku i sprawi, że poczuje się wyjątkowa. Taki dodatek każda miłośniczka błyskotek powinna mieć w swojej szafie.    Model dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych nero i visione. Standardowo kryształki ułożone są od kostki do połowy uda -  jeśli chcesz dokonać jakiś modyfikacji lub zwiększyć liczbę kryształków w polu Niestandardowa wysokość położenia kryształków należy wpisać np: wysokość ułożenia kryształków lub ilość   Drugą wersję kabaretek można zob..
92,65 PLN109,00 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Conte Active Soft 20 den
         
Conte Active Soft 20 den to modelujące, gładkie rajstopy o grubości 20 den. Rajstopy ze stopniowym uciskem na całej długości. Wspierają krążenie krwi i zapobiegają opuchliznom dając uczucie lekkości. Model Active Soft 20 den posiada wzmocnioną część palcową, elastyczny szew i bawełniany klin, które zapewnią komfort i wytrzymałość. Dodatkowo witamina E zawarta w rajstopach powoduje, że są one idealne dla skóry wrażliwej.   ..
17,77 PLN20,90 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Conte Active Soft 40 den
           
Conte Active Soft 40 den to modleujące, gładkie rajstopy o grubości 40 den. Rajstopy ze stopniowym uciskiem na całej długości. Wspierają krążenie krwi i zapobiegają opuchliznom. dając uczucie lekkości. Model Active Soft 40 den posiada wzmocnioną część palcową i bawełniany klin, które zapewnią komfort i wytrzymałość. Dodatkowo witamina E zawarta w rajstopach powoduje, że są one idealne dla skóry wrażliwej.   ..
19,74 PLN23,22 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Conte Astori 50 den
     
..
11,83 PLN13,92 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Conte Bikini 20 den
           
Conte Bikini 20 den to cienkie, gładkie rajstopy o grubości 20 den. Wzmocniona część palcowa, elastyczny szew i bawełniany klin zapewnią komfort i wytrzymałość. Model Bikini 20 den posiada ozdobną część majtkową. Rajstopy idealne na każdą okazję. ..
14,53 PLN17,09 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Conte Bikini 40 den
           
Conte Bikini 40 den to gładkie rajstopy o grubości 40 den. Model Bikini 40 den posiada ozdobną część majtkową. Wzmocniona część palcowa, elastyczny szew i bawełniany klin zapewnią komfort i wytrzymałość. Rajstopy sprawdzą się w każdej stylizacji. ..
16,48 PLN19,39 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Conte Control 20 den
         
Conte Control 20 den to modelujące, gładkie rajstopy o grubości 20 den. Rajstopy ze stopniowym uciskem na całej długości. Wspierają krążenie krwi i zapobiegają opuchliznom dając uczucie lekkości. Specjalnie zaprojektowana wzmocniona część majtkowa modeluje okolicę talii, bioder, pośladków i ud. Płaski szew i bawełniany klin i wzmocnione palce zapewnią komfort i wytrzymałość. W tych rajstopach Twoja sylwetka nabierze nowych kształtów. ..
22,62 PLN26,61 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Conte Control 40 den
         
Conte Control 40 den to modelujące, gładkie rajstopy o grubości 40 den. Specjalnie zaprojektowana wzmocniona część majtkowa modeluje okolicę talii, bioder, pośladków i ud. Płaski szew i bawełniany klin i wzmocnione palce zapewnią komfort i wytrzymałość. Rajstopy ze stopniowym uciskem na całej długości. Wspierają krążenie krwi i zapobiegają opuchliznom dając uczucie lekkości.W tych rajstopach Twoja sylwetka nabierze nowych kształtów. ..
24,85 PLN29,24 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Conte Cotton 150 den
 
Conte Cotton 150 den to grube, gładkie rajstopy o grubości 150 den. Rajstopy wykonane z bawełny z LYCRĄ 3D. Płaski szew, anatomiczna pięta i wzmocnione palce zapewnią komfort i wytrzymałość. Rozmiary 5 i 6 ze wstawką. Fantastycznie sprawdza się w chłodne, zimowe dni.   ..
33,74 PLN39,69 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Conte Cotton 250 den
   
Conte Cotton 250 den to grube rajstopy o grubości 250 den. Rajstopy wykonane z bawełny z LYCRĄ 3D. Płaski szew, anatomiczna pięta i wzmocnione palce zapewnią komfort i wytrzymałość. Fantastycznie sprawdzają się w zimowe dni.   ..
32,90 PLN38,71 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Conte Cotton TOP 250 den
 
Conte Cotton TOP 250 den to grube, gładkie rajstopy o grubości 250 den. Rajstopy wykonane z bawełny z LYCRĄ 3D. Płaski szew, anatomiczna pięta i wzmocnione palce zapewnią komfort i wytrzymałość. Model posiada niski stan, dzieki czemu będzie idealnie pasować do każdej stylizacji. Fantastycznie sprawdza się w chłodne, zimowe dni.   ..
29,98 PLN35,27 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Conte Dress Code 15 den
     
..
37,44 PLN44,05 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Conte Dress Code 8 den (3pary)
     
..
37,86 PLN44,54 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Conte ELEGANT BEAUTIFUL
   
..
24,65 PLN29,00 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Conte Elegant Night City 80 den
 
..
38,88 PLN45,74 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Conte Elegant Trendy 3D 150 den
       
..
30,88 PLN36,33 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Conte Elegant Tulle 30 den
     
Elastyczne, matowe rajstopy z efektem tiulu, odporne na powstanie oczek, bez zaznaczonej części majtkowej i wzmocnień na palcach, posiadają unikalny szew 3D, który w trakcie zakładania rozciąga się w trzech różnych kierunkach i staje się absolutnie niewidoczny pod cienkim, obcisłym ubraniem. ..
21,12 PLN24,85 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Conte Elegant Velour 100 den
 
..
26,65 PLN31,35 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Conte Episode 50 den
           
Conte Episode 50 den to gładkie rajstopy o grubości 50 den. Rajstopy wykonane z mikrofibry z dodatkiem włókien elastycznych LYCRA. Płaski szew i bawełniany klin zapewnią komfort i wytrzymałość. Fantastycznie sprawdza się zimą jak i jesienią. ..
16,97 PLN19,97 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Conte Episode 80 den
     
Conte Episode 80 den to gładkie rajstopy o grubości 80 den. Rajstopy wykonane z mikrofibry z dodatkiem włókien elastycznych LYCRA. Płaski szew i bawełniany klin zapewnią komfort i wytrzymałość. Fantastycznie sprawdza się chłodne, zimowe dni. ..
19,85 PLN23,35 PLN
Do listy życzeńLista życzeń