Pasy wyszczuplające

Sortowanie:
Pokaż:
Pokaż: Lista Siatka
Mitex Talia
     
Mitex Talia to pas wyszczuplający, który widocznie spłaszcza brzuch i podkreśla linię bioder. Dzięki najwyższej technologii produkcji pas nie rozciąga się ani nie odkształca. Jego unikalny krój idealnie przylega do ciała i nie zwija się w czasie noszenia. Idealnie nadaje się dla kobiet, które niedawno urodziły dziecko. Wszystkie Panie, które chcą zgubić nawet 4 cm w talli powinny mieć to cudo.   Skład: poliamid 82% elastan 18% ..
107,67 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Mitex Talia Slim
 
Mitex Talia Slim to półgorset o charakterze pasa wyszczuplającego w kształcie tuby. Rewelacyjnie spłaszcza wszystkie partie brzucha oraz bioder. Dzięki bocznym fiszbinom idealnie przylega do ciała. Polecany również dla wszystkich mam, które chcą powrócić do formy sprzed ciąży.   ..
96,26 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Plié Pas Modelujący Control 50320
 
Plié Pas Modelujący Control 50320 to pas modelujący z trzyrzędowym zapięciem z przodu, które zapewnia regulację wyszczuplenia. Bielizna znacząco spłaszcza brzuch, podkreśla talię oraz linię bioder. Pas dodatkowo wzmocniony jest pionowymi fiszbinami, dzięki czemu nie odkształca się i doskonale przylega do ciała, a także wspiera prawidłową postawę ciała. ..
204,57 PLN
Do listy życzeńLista życzeń