Biustonosze

Sortowanie:
Pokaż:
Pokaż: Lista Siatka
Mitex Amam
     
Mitex Amam – bawełniany biustonosz dla kobiet karmiących piersią. Konstrukcja pozwala na odpięcie miseczki jedną ręką oraz delikatne podtrzymanie biustu. ..
56,99 PLN59,99 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Mitex Banana Split Bra
Mitex Banana Split Bra to niezwykle funkcjonalny i wygodny bawełniany, gładki biustonosz specjalnie zaprojektowany dla kobiet w ciąży i mam karmiących. Miękka, bezszwowa miseczka bez fiszbin idealnie dopasowuje się do kształtu piersi, a trzystopniowe zapięcie na haftki z tyłu zapewnia odpowiednią regulację obwodu. Biustonosz jest dostępny w kolorze bananowym.   ..
45,73 PLN48,14 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Mitex Blue Jelly Bra
Mitex Blue Jelly Bra to bawełniany biustonosz specjalnie zaprojektowany dla mam karmiących. Dodatkowe wzmocnienia, odpinane miseczki i regulowane ramiączka zapewniają mamie i jej dziecku wygodę i komfort podczas karmienia. Nieusztywnione miseczki bez fiszbin idealnie dopasowują się do kształtu piersi. Biustonosz dostępny jest w kolorze turkusowym z różowymi dodatkami. ..
55,29 PLN58,20 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Mitex Mame
 
Mitex Mame to biustonosz specjalnie zaprojektowany dla mam karmiących. Wykonany z najwyższej jakości mikrofibry w delikatny kwiatowy wzór. Wygodny i miękki w dotyku. Unikalna konstrukcja miseczki pozwala na całkowite jej odsłonięcie bez konieczności przesuwania miseczki. Miseczki posiadają zapięcie typu Klik-Klik, które pozwala na szybkie odpięcie i zapięcie nawet jedną ręką, co jest ogromnym udogodnieniem w codziennym użytkowaniu. Trójstopniowe zapięcie z tyłu zapewnia odpowiednią regulację obwodu. ..
62,75 PLN66,05 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Mitex Mango Mousse Bra
Mitex Mango Mousse Bra to bawełniany biustonosz specjalnie zaprojektowany dla mam karmiących. Dodatkowe wzmocnienia, odpinane miseczki i regulowane ramiączka zapewniają mamie i jej dziecku wygodę i komfort podczas karmienia. Nieusztywnione miseczki bez fiszbin idealnie dopasowują się do kształtu piersi. Biustonosz dostępny jest w kolorze bananowym z różowymi dodatkami. ..
55,29 PLN58,20 PLN
Do listy życzeńLista życzeń