Podkolanówki

Podkolanówki
Podkolanówki wróciły na salony! Znów stały się bardzo modne, dzięki ciekawym wzorom i kolorom. Idealnie komponują się zwłaszcza do krótkich szortów. Szczególnie latem!

 

Sortowanie:
Pokaż:
Pokaż: Lista Siatka
Conte Podkolanówki Tension 20 den
       
Conte Podkolanówki Tension 20 den to cienkie, elastyczne podkolanówki o grubości 20 den. Idealnie przylegają do stopy i łydki oraz posiadają wzmocniony ściągacz. Opakowanie zawiera 2 pary podkolanówek. ..
9,45 PLN10,74 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Conte Podkolanówki Tension 20 den SOFT
       
Conte Podkolanówki Tension 20 den SOFT to cienkie, elastyczne podkolanówki o grubości 20 den. Idealnie przylegają do stopy i posiadają wzmocniony ściągacz. Opakowanie zawiera 1 parę. Dodatkowo witamina E zawarta w podkolanówkach powoduje, że są one idealne dla skóry wrażliwej.   ..
6,07 PLN6,90 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Conte Podkolanówki Tension 40 den
         
Conte Podkolanówki Tension 40 den to cienkie, elastyczne podkolanówki o grubości 40 den. Idealnie przylegają do stopy i łydki oraz posiadają wzmocniony ściągacz. Opakowanie zawiera 2 pary podkolanówek. ..
10,22 PLN11,61 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Conte Podkolanówki Tension 40 den SOFT
       
Conte Podkolanówki Tension 40 den SOFT to elastyczne podkolanówki o grubości 40 den. Idealnie przylegają do stopy i posiadają wzmocniony ściągacz. Opakowanie zawiera 1 parę. Dodatkowo witamina E zawarta w podkolanówkach powoduje, że są one idealne dla skóry wrażliwej.   ..
6,68 PLN7,59 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Egeo Gambaletto Light 15 den
 
Egeo Gambaletto Light to cienkie, gładkie podkolanówki o grubości 15 den. Szeroki bezuciskowy ściągacz, niezaznaczona część palcowa. Idealne na lato. Dwie pary w opakowaniu. ..
6,21 PLN7,06 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Egeo Oliwia Gambaletto Soft Comfort 15  den bezpalcowe
                         
Egeo Oliwia Gambaletto Soft Comfort to gładkie, bezpalcowe podkolanówki o grubości 15 den. Idealnie przylegają do ciała a szeroki bezuciskowy ściągacz zapewnia komfort noszenia.  ..
5,47 PLN6,22 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Egeo Oliwia Gambaletto Soft Comfort 40 den
 
Egeo Oliwia Gambaletto Soft Comfort  to bezuciskowe podkolanówki 40 den ze specjalnie zaprojektowanym ściągaczem, posiadające certyfikat Lycra Soft Comfort.Zapewniają optymalne przyleganie i zupełny brak ucisku, zapewniając idealny komfort przez cały dzień, bez pozostawienia śladu na skórze.Dodatkowo wzmocniona część palcowa zwiększa trwałość wyrobu.  Dwie pary w opakowaniu.   ..
6,50 PLN7,39 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Egeo Passion Gambaletto Soft Comfort 40 den
           
Egeo Passion Gambaletto Soft Comfort to bezuciskowe podkolanówki półkryjące wykonane z mikrofibry o grubości 40 den, ze specjalnie zaprojektowanym ściągaczem. Posiadaja certyfikat Lycra Soft Comfort. Zapewniają optymalne przyleganie i zupełny brak ucisku co gwarantuje idealne uczucie komfortu przez cały dzień, bez pozostawiania śladu na skórze. Dodatkowo wzmocniona część palcowa zwiększa trwałość wyrobu.   ..
4,94 PLN5,61 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Egeo Passion Gambaletto Soft Comfort 60  den
           
Egeo Passion Gambaletto Soft Comfort  to bezuciskowe podkolanówki kryjące wykonane z mikrofibry o grubości 60 den, ze specjalnie zaprojektowanym ściągaczem. Posiadają certyfikat Lycra Soft Comfort. Zapewniają optymalne przyleganie i zupełny brak ucisku co gwarantuje idealne uczucie komfortu przez cały dzień, bez pozostawiania śladu na skórze. Dodatkowo wzmocniona część palcowa zwieksza trwałość wyrobu. ..
5,51 PLN6,26 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Fiore EVENA 20 den
     
Fiore EVENA to bezpalcowe podkolanówki gładkie.  Wykonane w technologii oplotu, która zwiększa jakość i trwałość wyrobu.  Idealne do odkrytych butów oraz japonek. Skład surowcowy: 88% Poliamid, 12% Elastan ..
8,07 PLN9,17 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Fiore Game 2 20 den
 
..
8,85 PLN10,06 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Fiore Game 3 20 den
 
..
8,85 PLN10,06 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Fiore MASSAGE 20 den
           
Fiore MASSAGE 20 den to gładkie podkolanówki z efektem masażu stóp i ze wzmocnionymi palcami co zapewnia komfort i trwałość. Wykonane w technologii Silver Fresh, która powoduje że skóra pozostaje sucha i świeża, a nieprzyjemny problem rozwoju bakterii i grzybów staje się przeszłością. ..
8,28 PLN9,41 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Fiore MASSAGE 40 den
     
Fiore MASSAGE 40 den to gładkie podkolanówki z efektem masażu stóp i bezuciskowym ściągaczem zapewniające komfort noszenia. Wykonane w technologii Silver Fresh, która powoduje że skóra pozostaje sucha i świeża a nieprzyjemny problem rozwoju bakterii i grzybów staje się przeszłością. ..
9,32 PLN10,59 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Fiore Namesa 40 den
 
Fiore Names to oryginalne wzorzyste podkolanówki o grubości 40 den, doskonałe na jesienne dni. Nieuciskowy ściągacz oraz niewidocznie wzmocniona część palcowa zapewniają komfort noszenia i zwiększają wytrzymałość.   ..
11,37 PLN12,92 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Fiore Woreczek do prania
Woreczek zwiększający ochronę wyrobów pończoszniczych podczas prania w pralkach automatycznych. ..
11,82 PLN13,43 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Gabriella Ida 60 den
 
Gabriella Ida to ekskluzywnie podkolanówki z miikrofibry z geometrycznym wzorem. Idealne na chłodniejsze dni. ..
6,60 PLN7,50 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Gatta Abee A'2 20 den
   
Gatta Abee A'2 to gładkie, matowe, transparentne podkolanówki o grubości 20 den. Specjalnie zaprojektowane wypustki na podbiciu stopy mają zastosowanie antypoślizgowe i zapobiegają przesuwaniu się stopy w bucie.   ..
12,42 PLN14,11 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Gatta Bit Kabaretka
               
Gatta Bit Kabaretka to podkolanówki typu kabaretka. Szeroki ściągacz idealnie dopasowuje się do nogi. ..
7,09 PLN8,06 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Gatta Cas Relax
   
Gatta Cas Relax to korygujące podkolanówki damskie . Podkolanówki  o działaniu przeciwżylakowym z przędzy typu lycra oplatana . Mają bezuciskowy ściągacz oraz wzmocnione palce . Rozmiar uniwersalny . W opakowaniu 1 para . ..
6,60 PLN7,50 PLN
Do listy życzeńLista życzeń