Podkolanówki gładkie

Podkolanówki gładkie

Fantastyczne gładkie podkolanówki - idealne do noszenia na codzień!

Nasze gładkie podkolanówki dostępne są w ogromnej różnorodności kolorów i odcieni: od czerni do beżów i  od błyszczących, do  całkowicie matowych!

Zostały specjalnie tak zaprojektowane, aby jak najlepiej dopasować sie do odcienia skóry, a w niektórych przypadkach nadać jej wygląd lekko muśniętej słońcem :)

Przejrzyj naszą kolekcję i wybierz parę idealną dla siebie!

Sortowanie:
Pokaż:
Pokaż: Lista Siatka
Conte Podkolanówki Tension 20 den
       
Conte Podkolanówki Tension 20 den to cienkie, elastyczne podkolanówki o grubości 20 den. Idealnie przylegają do stopy i łydki oraz posiadają wzmocniony ściągacz. Opakowanie zawiera 2 pary podkolanówek. ..
10,74 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Conte Podkolanówki Tension 20 den SOFT
       
Conte Podkolanówki Tension 20 den SOFT to cienkie, elastyczne podkolanówki o grubości 20 den. Idealnie przylegają do stopy i posiadają wzmocniony ściągacz. Opakowanie zawiera 1 parę. Dodatkowo witamina E zawarta w podkolanówkach powoduje, że są one idealne dla skóry wrażliwej.   ..
6,90 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Conte Podkolanówki Tension 40 den
         
Conte Podkolanówki Tension 40 den to cienkie, elastyczne podkolanówki o grubości 40 den. Idealnie przylegają do stopy i łydki oraz posiadają wzmocniony ściągacz. Opakowanie zawiera 2 pary podkolanówek. ..
11,61 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Conte Podkolanówki Tension 40 den SOFT
       
Conte Podkolanówki Tension 40 den SOFT to elastyczne podkolanówki o grubości 40 den. Idealnie przylegają do stopy i posiadają wzmocniony ściągacz. Opakowanie zawiera 1 parę. Dodatkowo witamina E zawarta w podkolanówkach powoduje, że są one idealne dla skóry wrażliwej.   ..
7,59 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Egeo Gambaletto Light 15 den
     
Egeo Gambaletto Light to cienkie, gładkie podkolanówki o grubości 15 den. Szeroki bezuciskowy ściągacz, niezaznaczona część palcowa. Idealne na lato. Dwie pary w opakowaniu. ..
7,06 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Egeo Oliwia Gambaletto Soft Comfort 15  den bezpalcowe
                     
Egeo Oliwia Gambaletto Soft Comfort to gładkie, bezpalcowe podkolanówki o grubości 15 den. Idealnie przylegają do ciała a szeroki bezuciskowy ściągacz zapewnia komfort noszenia.  ..
6,22 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Egeo Passion Gambaletto Soft Comfort 40 den
           
Egeo Passion Gambaletto Soft Comfort to bezuciskowe podkolanówki półkryjące wykonane z mikrofibry o grubości 40 den, ze specjalnie zaprojektowanym ściągaczem. Posiadaja certyfikat Lycra Soft Comfort. Zapewniają optymalne przyleganie i zupełny brak ucisku co gwarantuje idealne uczucie komfortu przez cały dzień, bez pozostawiania śladu na skórze. Dodatkowo wzmocniona część palcowa zwiększa trwałość wyrobu.   ..
5,61 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Egeo Passion Gambaletto Soft Comfort 60  den
         
Egeo Passion Gambaletto Soft Comfort  to bezuciskowe podkolanówki kryjące wykonane z mikrofibry o grubości 60 den, ze specjalnie zaprojektowanym ściągaczem. Posiadają certyfikat Lycra Soft Comfort. Zapewniają optymalne przyleganie i zupełny brak ucisku co gwarantuje idealne uczucie komfortu przez cały dzień, bez pozostawiania śladu na skórze. Dodatkowo wzmocniona część palcowa zwieksza trwałość wyrobu. ..
6,26 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Filodoro Absolute Summer 8 den
     
..
17,77 PLN20,91 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Filodoro Gambaletto First 20 den
           
..
8,84 PLN10,40 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Fiore Cabarette
     
..
11,97 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Fiore EVENA 20 den
       
Fiore EVENA to bezpalcowe podkolanówki gładkie.  Wykonane w technologii oplotu, która zwiększa jakość i trwałość wyrobu.  Idealne do odkrytych butów oraz japonek. Skład surowcowy: 88% Poliamid, 12% Elastan ..
9,60 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Fiore MASSAGE 20 den
             
Fiore MASSAGE 20 den to gładkie podkolanówki z efektem masażu stóp i ze wzmocnionymi palcami co zapewnia komfort i trwałość. Wykonane w technologii Silver Fresh, która powoduje że skóra pozostaje sucha i świeża, a nieprzyjemny problem rozwoju bakterii i grzybów staje się przeszłością. ..
9,41 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Fiore MASSAGE 40 den
     
Fiore MASSAGE 40 den to gładkie podkolanówki z efektem masażu stóp i bezuciskowym ściągaczem zapewniające komfort noszenia. Wykonane w technologii Silver Fresh, która powoduje że skóra pozostaje sucha i świeża a nieprzyjemny problem rozwoju bakterii i grzybów staje się przeszłością. ..
10,59 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Fiore Rock 40 den
   
..
11,97 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Gatta Abee A'2 20 den
   
Gatta Abee A'2 to gładkie, matowe, transparentne podkolanówki o grubości 20 den. Specjalnie zaprojektowane wypustki na podbiciu stopy mają zastosowanie antypoślizgowe i zapobiegają przesuwaniu się stopy w bucie.   ..
14,11 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Gatta Cas Relax
   
Gatta Cas Relax to korygujące podkolanówki damskie . Podkolanówki  o działaniu przeciwżylakowym z przędzy typu lycra oplatana . Mają bezuciskowy ściągacz oraz wzmocnione palce . Rozmiar uniwersalny . W opakowaniu 1 para . ..
7,50 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Gatta Filanca 15 den A'2
                 
Gatta Filanca 15 den A'2 to klasyczne cienkie podkolanówki z przędzy elastilowej . Podkolanówki mają wzmocnione palce oraz bezuciskowy ściągacz . Bardzo dobrze się noszą , nie zsuwają i nie elektryzują . W opakowaniu 2 pary . ..
5,26 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Gatta Mikrofibra podkolanówki 40 den
                 
Gatta Mikrofibra  to gładkie, półkryjące, matowe podkolanówki o grubości 40 den. Wyprodukowane z najwyższej jakości mikrofibry doskonale przylegają do nogi. Idealne na chłodniejsze dni. ..
6,15 PLN
Do listy życzeńLista życzeń
Gatta Slim line relax 20 den
 
..
7,50 PLN
Do listy życzeńLista życzeń