Sklep beli.pl powstał aby zaoferować swoim klientkom wybór najciekawszych i subiektywnie najlepszych produktów znanych i cenionych producentów rajstop. Naszym celem jest, aby w przejrzysty sposób pokazać szeroką gamę produktów pończoszniczych.

Dzięki bezpośredniej współpracy z najlepszymi polskimi producentami jesteśmy w stanie zaoferować Wam produkty w bardzo korzystnych cenach, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości obsługi.

Bogata oferta rodzajów, kolorów oraz wzorów z pewnością pozwoli dobrać rajstopy, pończochy, podkolanówki, legginsy i skarpetki do każdego stroju i na każdą okazję!

W beli.pl, oprócz sprzedaży zajmujemy się również bieżącym badaniem rynku pończoszniczego w Polsce. Prowadzone przez nas testy opinii oraz badania marketingowe przyczyniają się do lepszego poznania Waszych preferencji oraz pozwalają trzymać rękę na pulsie najnowszych rynkowych trendów.

Naszą ambicją jest zbudowanie wokół beli.pl aktywnej społeczności, wymieniającej się opiniami na temat oferowanych przez nas produktów. Aktywność uczestniczek naszej społeczności nagradzamy licznymi rabatami ponieważ zależy nam na Waszych opiniach.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu oraz życzymy udanych zakupów!

W razie dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji: 

kontakt@beli.pl, lub tel. 606842190

close Koszyk

Utwórz konto

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło