Cordonelle opaski na uda - Neutro
Cordonelle opaski na uda - Neutro
Cordonelle opaski na uda - Neutro
Cordonelle opaski na uda - NeutroCordonelle opaski na uda - Neutro
Cordonelle opaski na uda - Neutro Cordonelle opaski na uda - Neutro Cordonelle opaski na uda - Neutro Cordonelle opaski na uda - Neutro

Rozmiar

Obwód uda

S

53-57 cm

M

58-61 cm

L

62-66 cm

XL

67-71 cm

XXL

72-76 cm

XXXL

77-81 cm

Rozmiar specjalny

Przygotowany specjalnie na zamówienie

 

Cordonelle opaski na uda - Neutro

Producent: Cordonelle
Model: cordonelle-neutro
Cena: 24,65 PLN 29,00 PLN

 

Masz problem z noszeniem sukienek latem. Seksownie czujesz się w pończochach ale w upalne dni jest na nie za gorąco. Borykasz się z bolesnymi i nieprzyjemnymi obtarciami ud. Mamy rewolucyjny produkt, który rozwiąże wszystkie Twoje problemy. Nie musisz już zakładać majtek w stylu Bridget Jones, aby nie poranić sobie ud. Nasze koronkowe opaski na uda są stworzone właśnie dla Ciebie. Opaski wyprodukowane są z najwyższej jakość koronki o szerokości 18 cm. Dzięki podwójnym paskom silikonu na górnym i dolnym krańcu opaska utrzymuje się na swoim miejscu nie przesuwa się. Więc jeśli chcesz czuć się seksownie i dyskretnie rozwiązać swój problem opaski na uda marki Cordonelle są właśnie dla Ciebie.

Produkt wyprodukowany w Polsce. Cena za parę. 

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem produktem - wysyłka może potrwać do 3 dni. W przypadku gdy produkt koniecznie potrzebny jest wcześniej prosimy o informację w komentarzu do zamówienia. Postaramy się pomóc. 

 

 
Jak się zmierzyć.

Zmmierz swoje udo w najszerszym miejscu w pozycji stojącej. Pamiętaj aby centymetr nie był zbyt luźno lub zbyt napięty wokół Twojego uda.

 

 

Od kwietnia opaski będą ponownie dostępne w pełnej gamie rozmiarów.

Dostępne opcje


* Rozmiar opaska na uda :