- -20%

Fiore Judith to wyjątkowe pończochy samonośne o grubości 20 DEN, które dodadzą każdej stylizacji elegancji i zmysłowości. Te luksusowe pończochy są matowe i nie posiadają zaznaczonej części palcowej, co czyni je idealnymi do noszenia z otwartymi butami. Wysoka jakość wykonania w technologii oplotu zapewnia trwałość i wytrzymałość materiału.
Co wyróżnia Fiore Judith to fantazyjna koronkowa opaska wzbogacona podwójnym paskiem silikonu, który gwarantuje komfort noszenia i pewność, że pończochy pozostaną na swoim miejscu przez cały dzień. Wzorzysta koronka dodaje subtelnego uroku i kobiecego wdzięku, sprawiając, że poczujesz się wyjątkowo.
Dostępne w klasycznych rozmiarach (2, 3, 4) oraz w uwodzicielskim czerwonym odcieniu, te pończochy są idealnym wyborem na romantyczne okazje, jak Walentynki. Są teraz dostępne w promocyjnej cenie – nie przegap tej okazji!
Opis
Specyficzne kody
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności
Poznaj dostępne metody dostawy
Zapoznaj się z regulaminem sklepu